new

Free background from VintageMadeForYou

poniedziałek, 25 maja 2015

Rozkład tygodniowy

Dziś zaczniemy od prognostycznego układu na ten tydzień. Wylosowałam siedem kart, po jednej na każdy dzień, od obecnego poniedziałku do niedzieli.
I tak wypadły nam następująco:


1. Poniedziałek

Gran Signore - Lord - Wielki Pan (o.)

Karta odwrócona - separacja; niepowodzenia emocjonale i gospodarcze; łzy, rozpacz; fałszywy człowiek, niemoralny, rozżalony.
Dzień się niedługo kończy, więc szybko okaże się o co chodziło. Póki co cisza.
Aktualizacja:
Telefon od znajomej z rewelacjami z poprzedniego miejsca pracy, dotyczące pewnego mężczyzny. Pan ten składa fałszywe obietnice, co wiąże się z późniejszymi, ekonomicznymi problemami. 
Czyli karta jak najbardziej się potwierdziła, niecałe cztery godziny po opublikowaniu tego posta. Wyglądało na to, że nic z tego, a tu niespodzianka :)

2. Wtorek

Casa - House - Dom (o.)

Kolejna odwrócona karta - nieporozumienia, rywalizacja, zdrada; sytuacje prowadzące do zerwania, separacji; rozczarowanie; natychmiastowe decyzje; brak konkretów; zaniedbanie relacji z bliskimi; remont
Aktualizacja:
Nieporozumień dziś nie było, ale wysłałam za to wiadomość do znajomego, z którym ostatnio  zaniedbałam trochę kontakt. Decyzje rzeczywiście podjęłam szybko, a odpowiedź którą otrzymałam nie zawierała żadnych konkretnych informacji.
Ja widać, nie taki diabeł straszny jak go malują i nie warto z góry upatrywać najgorszych znaczeń w danej karcie.

3. Środa

Nemico - Enemy - Wróg

Przebiegły człowiek, ktoś nam bliski, smutny i przygnębiony; pokrzyżowanie planów; oszustwa, pułapki; niepokój, napięcie; kłótnie, bezsensowne dyskusje
Aktualizacja:
"Wrogiem" okazał się sms z banku, że przelew dotrze z opóźnieniem, co oczywiście wzbudziło mój niepokój o terminowość opłat. Suma sumarum, pieniądze były dwie godziny po otrzymaniu tej stresującej dla mnie wiadomości.
Po raz trzeci punkt dla kart ;)

4. Czwartek

Dono - Gift - Prezent

Realizacja celów i pragnień; prezenty, nowości; szczęście na wyciągnięcie ręki; sukces zawodowy; pozytywne wiadomości, dokumenty; powodzenie w strefie emocjonalnej i ekonomicznej; pomocny przyjaciel
Aktualizacja:
W trakcie poszukiwań do mojego drzewa genealogicznego natrafiłam na zaginioną gałąź jednego z moich krewnych - czyli mamy nowości, dokumenty (akt ślubu dokładnie) i dobre wieści. Czwartek również trafiony.

5. Piątek

Letterato - Scholar - Uczony

Znalezienie klucza do rozwiązania probemów; ktoś na wysokim stanowisku pomoże w załatwieniu trudnej sprawy; długoterminowe projekty; emocjonalne pojednanie; wiedza, sztuka; tajemnice
Aktualizacja:
A tu mamy jakby ciąg dalszy z wczoraj - dostałam wiadomość od towarzystwa genealogiczego ( od mężczyzny), gdzie mogę znaleźć dokładne informacje na temat poszukiwanych przeze mnie osób. Danych tych rzeczywiście poszukuję już od paru lat i nastręcza mi to trochę trudności.

6. Sobota

Conversazione - Conversation - Rozmowa

Spotkanie w gronie bliskich nam osób; niespodziewane spotkania; nowe inspiracje i projekty; zmiany związane z pracą; ważne rozmowy; dobre nowiny; spełnienie marzeń
Aktualizacja:
Zadzwoniła do mnie niespodziewanie przyjaciółka, z którą miałam przyjemność pracować jakiś czas temu. I tu jak zwykle pokłon dla moich kart - konwersacja dotyczyła spraw zawodowych. Same dobre nowiny, również dla mnie. Choć na efekty jeszcze będzie trzeba poczekać.

7. Niedziela

Militare - Soldier - Żołnierz

Wrogość, plotki, złośliwości; niepokój; złe relacje z partnerem; zagrożenie stabliności; smutek, depresja; zmiana środowiska
Aktualizacja:
Telefon chyba stanie się moim ulubionym środkiem komunikacji - tym razem wieści o upadkach i wzlotach w sferze ekonomiczno - emocjonalnej od mojej kochanej M.

Z powyższego układu widać, że przede mną ciekawy tydzień, pełen wzlotów i upadków oraz ogromu wrażeń.
Wyszła mi ciekawa sinusoida, mało sympatyczny początek tygodnia, od czwartku zdecydowana poprawa i niedziela balansująca wszystko. Swoją drogą mam do tego dnia mieszane uczucia, sama karta jest dość dwuznaczna od walki po ochronę. Może więc zakończenie tygodnia nie będzie takie złe? Zobaczymy!

Do każdego dnia postaram się na bieżąco zrobić aktualizację i po weekendzie, małą analizę.

2 komentarze:

  1. Moja Ty kochana czarownica! Co ja bym bez Ciebie I Twoich karciochow zrobila !
    M

    OdpowiedzUsuń
  2. Pewnie znalazłabyś inną czarownicę ;) Uściski!

    OdpowiedzUsuń