new

Free background from VintageMadeForYou

wtorek, 9 czerwca 2015

Układ na rozmowę kwalifikacyjną

Dzisiaj szybki układ dotyczący rozmowy kwalifikacyjnej. Jest on moją autorską wersją i tak samo jak dzienny składa się z trzech kart.
Przedstawię go Wam tutaj na przykładzie rozkładu, który wykonałam wczoraj dla mamy mojej koleżanki.

1. Przeszkody - Moglie - Wife - Żona
2. Korzyści - Malinconia - Melancholy - Melancholia
3. Wynik - Allegrezza - Joyfulness - Radość

                                                 

Karta pierwsza mówi nam o przeszkodach, problemach jakie nas czekają w nowym miejscu pracy. Możemy więc powiedzieć, że będzie nią z całą pewnością kobieta, mężatka lub matka, a w tym przypadku najprawdopodobniej szefowa. Taka z gatunku tych co to wszystko wiedzą najlepiej. 
Punkt drugi to korzyści. I choć Melacholia nie jest raczej radosnym obrazkiem, tu pokazuje nam, że mimo niesprzyjających sytuacji, które mogą nas w tej pracy spotkać, trzeba zakasać rękawy, zacisnąć język za zębami i robić swoje. Tym sposobem nasz wysiłek zostanie w końcu doceniony a sytuacja odwróci się na naszą korzyść. Sprawcą tego zamieszania będzie oczywiście nasza kobieta. Widać na układzie jak karta Żona patrzy na kartę numer dwa.
Jako ostatni mamy wynik rozmowy kwalifikacyjnej. Radość symbolizuje awans, umowę, świętowanie. Czyli sytaucja rozwiąże się pomyślnie dla pytającej i podejmie ona pracę o którą się stara.

Jak widać z trzech kartoników można wyczytać wystarczająco dużo, jest to szczególnie ważne przy zaczynaniu swojej przygody z wróżeniem, gdzie bardzo rozbudowane  rozkłady mogą nam nastręczyć wiele trudności.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz