Rodzaje odczytów parapsychicznych

6/11/2022

  Kiedy kontaktujesz się z medium, możesz być przytłoczona(y) różnymi rodzajami odczytów, które oferują. Ogólne wyobrażenie o podstawach każdego czytania sprawi, że sesja z medium stanie się o wiele przyjemniejsza.


Tarot

Czytanie kart tarota jest jednym z najpopularniejszych rodzajów odczytów parapsychologicznych. Podczas czytania medium poprosi Cię o skupienie swojej energii na kartach. Ich znaczenie i pozycja, w jakiej się znajdują, wpłyną na Twój odczyt. Współczesne talie tarota, z których korzysta większość wróżbitów, składają się zazwyczaj z dwudziestu dwóch kart arkan głównych i pięćdziesięciu sześciu kart arkan mniejszych.

Astrologia

Jeśli poprosisz o czytanie z astrologii, medium użyje Twojej daty urodzenia, aby poinformować Cię, w jakim kierunku zmierza Twoje życie. Ten rodzaj czytania czerpie swoje przewidywania z rozmieszczenia planet i gwiazd. Istnieje kilka różnych rodzajów badania ciał niebieskich, z których może korzystać astrolog. Te typy obejmują astrologię chińską, astrologię zachodnią i astrologię indyjską.

Numerologia

Numerologia to kolejny rodzaj czytania parapsychicznego, który wykorzystuje daty urodzenia. Wróżka użyje liczb związanych z datą urodzenia, aby obliczyć cyfrę, która może będzie powiązana z Twoim typem osobowości. Na przykład osoba będąca numerologiczną siódemką, pragnie osiągnąć mistrzostwo w wybranej przez siebie dziedzinie życia, a jej planeta patronującą jest Neptun.

Chiromancja

Czytanie z dłoni to kolejny popularny rodzaj czytania parapsychicznego. Wróżka spoglądając na dłonie klienta, będzie mogła wiele opowiedzieć o jego osobowości. Używając kształtu dłoni, linii na dłoniach i palców osoby, aby uzyskać dokładny odczyt. Linie na dłoni szczególnie ukazują wiele aspektów osobowości człowieka i jego przyszłego przeznaczenia. Linia życia mówi o długości Twojego życia, linia głowy zapewnia wgląd w typ Twojej osobowości, a linia serca może dać wskazówki dotyczące twojego życia miłosnego. Inne linie obejmują linię losu, linię zdrowia, linię sławy, linię pieniędzy, linię małżeństwa, linię seksu, linię ducha, linię podróży i linię szczęścia. Chiromanta może odczytać specjalne oznaczenia na tych liniach, a także wydobyć znaczenie z ich długości i głębokości.

Runy

Odczyty run to dodatkowa usługa, którą może zaoferować medium. Runy istnieją od tysięcy lat i wykazano, że mają mistyczne cechy. W celach dywinacyjnych wykorzystuje się klasyczny futhark germański, w którym mamy 24 runy i jedną pustą, zwaną runą Odyna lub runą wyrd. Istnieją różne rodzaje rozkładów, w tym tradycyjny układ z trzech run, który reprezentuje przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Materiały, z których wykonane są runy, również wpływają na czytanie. Runy z ceramiki, kamienia, drewna i złota służą do odpowiedzi na różne życiowe pytania.

Odczytywanie Aury

Czytanie aury można również przeprowadzić, gdy odwiedzasz wróżkę. Ten rodzaj czytania obejmuje interpretację aury otaczającej osobę. Aura to kolorowy kontur, który emanuje z ciała i różni się w zależności od osoby. Aury mogą mieć różne rozmiary, kształty i kolory. Medium, które potrafi czytać aury, może zobaczyć lub wyczuć aurę osoby i podać jej interpretację.


Jeśli szukasz konkretnej porady lub wglądu, możesz odwiedzić medium, które specjalizuje się tylko w jednym lub dwóch obszarach. Niektóre odczyty muszą być prowadzone twarzą w twarz, ale większość z nich może być odczytami na odległość, wykonywanymi wirtualnie lub przez telefon. Niezależnie od tego, jaki rodzaj czytania parapsychologicznego wybierzesz, będziesz zdumiona(y) rzeczami, które osoba odczytująca może Ci powiedzieć o Twoim życiu.

You Might Also Like

0 komentarze

Popularne Posty

Polub nas na FB

Łączna liczba wyświetleń

Copyright © 2015 Shahar & Gypsy Cards. All rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Subskrybuj